Twój dostawca profesjonalnych narzędzi

Firma nasza zajmuje się szeroko rozumianą obsługą przemysłu w zakresie zaopatrzenia w najwyższej jakości elektronarzędzia, narzędzia ręczne, chemię techniczną, specjalistyczne maszyny i urządzenia, itp. UWAGA: w styczniu uruchomiliśmy sklep stacjonarny w Warszawie ALEJA KRAKOWSKA 97/1 05-090 RASZYN

Oferta

Producenci

O nas

Jesteśmy firma handlową dziąłająca na rynku od kilku lat. Zajmujemy się zaopatrzeniem przemysłu oraz firm usługowych w materiały i narzędzia niezbędne do produkcji i utrzymania ruchu. 

W naszej ofercie znajdą Państwo elektronarzędzia, narzędzia ręczne, pomiarowe, narzędzia pneumatyczne, piły taśmowe, kompresory, agregaty prądotwórcze oraz profesjonalną chemię techniczą, wraz ze wszystkimi certyfikatami dla przemysłu spożywczego. Wyposażamy warsztaty w niezbędne meble, szafki , stoły i inne elementy specjalistyczne jak podnośniki, zawiesia, itp.

W ofercie posiadamy artykuły producentów, będących niekwestionowanymi liderami w swoich branżach. Zapraszamy serdecznie do współpracy podkreślając, iż nasza działalność podporządkowana jest ideii dostarczania naszym klientom satysfakcjonujących rozwiązań przy zachowaniu konkurencyjnych cen.